URS1H2R2MDD
NichiconNichicon
URS1H2R2MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: URS1H2R2MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.URS1H2R2MDD.pdf2.URS1H2R2MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile URS1H2R2MDD
Număr parc URS1H2R2MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1238416 pcs Fișa cu date 1.URS1H2R2MDD.pdf2.URS1H2R2MDD.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie URS Ripple Current @ Low Frequency 26mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 52mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 2.2µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
URS1H330MDD1TA
URS1H330MDD1TA
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
In stoc: 1104190 pcs
Descarca: URS1H330MDD1TA.pdf
RFQ
URS1H220MDD
URS1H220MDD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
In stoc: 1201790 pcs
Descarca: URS1H220MDD.pdf
RFQ
URS1H2R2MDD1TA
URS1H2R2MDD1TA