URS1C472MHD
NichiconNichicon
URS1C472MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: URS1C472MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Foi de date: 1.URS1C472MHD.pdf2.URS1C472MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile URS1C472MHD
Număr parc URS1C472MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 94874 pcs Fișa cu date 1.URS1C472MHD.pdf2.URS1C472MHD.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie URS Ripple Current @ Low Frequency 1.77A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.0355A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 4700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 4700µF Aplicații General Purpose