URS1A102MPD
NichiconNichicon
URS1A102MPD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: URS1A102MPD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: 1.URS1A102MPD.pdf2.URS1A102MPD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile URS1A102MPD
Număr parc URS1A102MPD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 524117 pcs Fișa cu date 1.URS1A102MPD.pdf2.URS1A102MPD.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie URS Ripple Current @ Low Frequency 620mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 713mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 1000µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
URS1A101MDD1TA
URS1A101MDD1TA
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
In stoc: 1183217 pcs
Descarca: URS1A101MDD1TA.pdf
RFQ
URS1A102MPD1TD
URS1A102MPD1TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL