UPX1E101MPD1TD
NichiconNichicon
UPX1E101MPD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPX1E101MPD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: 1.UPX1E101MPD1TD.pdf2.UPX1E101MPD1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPX1E101MPD1TD
Număr parc UPX1E101MPD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 348880 pcs Fișa cu date 1.UPX1E101MPD1TD.pdf2.UPX1E101MPD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UPX Ripple Current @ Low Frequency 315mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Tape & Box (TB) Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume 493-11989-3 Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C
capacitanță 100µF Aplicații General Purpose