UPW2W330MRH6
NichiconNichicon
UPW2W330MRH6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPW2W330MRH6
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
Foi de date: 1.UPW2W330MRH6.pdf2.UPW2W330MRH6.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile UPW2W330MRH6
Număr parc UPW2W330MRH6 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6296 pcs Fișa cu date 1.UPW2W330MRH6.pdf2.UPW2W330MRH6.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.787" Dia (20.00mm)
Serie UPW Ripple Current @ Low Frequency 145mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 232mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 1.220" (31.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 33µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
capacitanță 33µF Aplicații General Purpose