UPW2E470MHD1TN
NichiconNichicon
UPW2E470MHD1TN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPW2E470MHD1TN
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Foi de date: 1.UPW2E470MHD1TN.pdf2.UPW2E470MHD1TN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPW2E470MHD1TN
Număr parc UPW2E470MHD1TN Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 60681 pcs Fișa cu date 1.UPW2E470MHD1TN.pdf2.UPW2E470MHD1TN.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UPW Ripple Current @ Low Frequency 230mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 368mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-12273-1
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 47µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C capacitanță 47µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPW2E4R7MPD
UPW2E4R7MPD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL
In stoc: 168136 pcs
Descarca: UPW2E4R7MPD.pdf
RFQ
UPW2E4R7MPH
UPW2E4R7MPH
Producători: Nichicon
In stoc: 4865 pcs
Descarca: UPW2E4R7MPH.pdf
RFQ
UPW2E470MHD
UPW2E470MHD