UPW2A180MED
NichiconNichicon
UPW2A180MED Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPW2A180MED
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 18UF 20% 100V RADIAL
Foi de date: 1.UPW2A180MED.pdf2.UPW2A180MED.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPW2A180MED
Număr parc UPW2A180MED Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 18UF 20% 100V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 201488 pcs Fișa cu date 1.UPW2A180MED.pdf2.UPW2A180MED.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UPW Ripple Current @ Low Frequency 60mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 200mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-1969
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 800 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.591" (15.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 18µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 18µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPW2A180MED1TD
UPW2A180MED1TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 18UF 20% 100V RADIAL