UPW1V681MHD
NichiconNichicon
UPW1V681MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPW1V681MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UPW1V681MHD.pdf2.UPW1V681MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPW1V681MHD
Număr parc UPW1V681MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 108070 pcs Fișa cu date 1.UPW1V681MHD.pdf2.UPW1V681MHD.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UPW Ripple Current @ Low Frequency 1.245A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.66A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-1870
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 38 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.787" (20.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 680µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
capacitanță 680µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPW1V561MPD1TD
UPW1V561MPD1TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL
In stoc: 317954 pcs
Descarca: UPW1V561MPD1TD.pdf
RFQ
UPW1V681MHD1TO
UPW1V681MHD1TO
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL