UPW1V152MHH6
NichiconNichicon
UPW1V152MHH6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPW1V152MHH6
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UPW1V152MHH6.pdf2.UPW1V152MHH6.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile UPW1V152MHH6
Număr parc UPW1V152MHH6 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5659 pcs Fișa cu date 1.UPW1V152MHH6.pdf2.UPW1V152MHH6.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UPW Ripple Current @ Low Frequency 2.134A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.51A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanta 22 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 1.398" (35.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1500µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C capacitanță 1500µF