UPW1J391MHD1TO
NichiconNichicon
UPW1J391MHD1TO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPW1J391MHD1TO
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL
Foi de date: 1.UPW1J391MHD1TO.pdf2.UPW1J391MHD1TO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPW1J391MHD1TO
Număr parc UPW1J391MHD1TO Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 95488 pcs Fișa cu date 1.UPW1J391MHD1TO.pdf2.UPW1J391MHD1TO.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UPW Ripple Current @ Low Frequency 1.29A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.72A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-12110-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 70 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 390µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
capacitanță 390µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPW1J391MHH6
UPW1J391MHH6
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL
In stoc: 5685 pcs
Descarca: UPW1J391MHH6.pdf
RFQ
UPW1J391MHD
UPW1J391MHD
Producători: Nichicon