UPW1J122MHH
NichiconNichicon
UPW1J122MHH Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPW1J122MHH
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1200UF 20% 63V RADIAL
Foi de date: 1.UPW1J122MHH.pdf2.UPW1J122MHH.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile UPW1J122MHH
Număr parc UPW1J122MHH Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1200UF 20% 63V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3919 pcs Fișa cu date 1.UPW1J122MHH.pdf2.UPW1J122MHH.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie UPW Ripple Current @ Low Frequency 2.508A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.95A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanta 32 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 1.240" (31.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1200µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C capacitanță 1200µF