UPW1J120MDD
NichiconNichicon
UPW1J120MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPW1J120MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 12UF 20% 63V RADIAL
Foi de date: 1.UPW1J120MDD.pdf2.UPW1J120MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPW1J120MDD
Număr parc UPW1J120MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 12UF 20% 63V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 363187 pcs Fișa cu date 1.UPW1J120MDD.pdf2.UPW1J120MDD.pdf
Toleranţă 12µF Suprafața de montare a terenului 0.079" (2.00mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm) Serie UPW
Starea RoHS Bulk Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose
Ripplu curent Polar Polarizare Radial, Can
Pitch - Conector 63V Pachet / Caz -
Alte nume 493-1928 Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Numărul de condensatori 43.5mA @ 120Hz Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului UPW1J120MDD
Durată de viață @ Temp. - Impedanta 2 Ohm
Înălțime - așezată (Max) 0.433" (11.00mm) Descriere extinsă 12µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20% Descriere CAP ALUM 12UF 20% 63V RADIAL
Aplicații 2000 Hrs @ 105°C
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPW1J121MPD1TD
UPW1J121MPD1TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 120UF 20% 63V RADIAL
In stoc: 153588 pcs
Descarca: UPW1J121MPD1TD.pdf
RFQ
UPW1J102MHH6
UPW1J102MHH6
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL
In stoc: 6040 pcs
Descarca: UPW1J102MHH6.pdf
RFQ
UPW1J120MDD1TA
UPW1J120MDD1TA
Descriere: CAP ALUM 12UF 20% 63V RADIAL