UPW1H221MPD1TD
NichiconNichicon
UPW1H221MPD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPW1H221MPD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UPW1H221MPD1TD.pdf2.UPW1H221MPD1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPW1H221MPD1TD
Număr parc UPW1H221MPD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 175261 pcs Fișa cu date 1.UPW1H221MPD1TD.pdf2.UPW1H221MPD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UPW Ripple Current @ Low Frequency 552.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 850mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-11870-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 119 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
capacitanță 220µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPW1H220MDD
UPW1H220MDD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
In stoc: 369271 pcs
Descarca: UPW1H220MDD.pdf
RFQ
UPW1H221MPD
UPW1H221MPD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL