UPW1H100MDH6
NichiconNichicon
UPW1H100MDH6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPW1H100MDH6
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UPW1H100MDH6.pdf2.UPW1H100MDH6.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile UPW1H100MDH6
Număr parc UPW1H100MDH6 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4196 pcs Fișa cu date 1.UPW1H100MDH6.pdf2.UPW1H100MDH6.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.157" Dia (4.00mm)
Serie UPW Ripple Current @ Low Frequency 27mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 90mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.059" (1.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanta 2.5 Ohms
Înălțime - așezată (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 10µF