UPW1E561MPD1TD
NichiconNichicon
UPW1E561MPD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPW1E561MPD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 560UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: 1.UPW1E561MPD1TD.pdf2.UPW1E561MPD1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPW1E561MPD1TD
Număr parc UPW1E561MPD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 560UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 145525 pcs Fișa cu date 1.UPW1E561MPD1TD.pdf2.UPW1E561MPD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UPW Ripple Current @ Low Frequency 915mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.22A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-11958-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 52 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 560µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 560µF Aplicații General Purpose