UPW1E392MHD
NichiconNichicon
UPW1E392MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPW1E392MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 3900UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: 1.UPW1E392MHD.pdf2.UPW1E392MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPW1E392MHD
Număr parc UPW1E392MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 3900UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 50831 pcs Fișa cu date 1.UPW1E392MHD.pdf2.UPW1E392MHD.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UPW Ripple Current @ Low Frequency 2.678A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.15A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-1843
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 16 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.398" (35.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 3900µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
capacitanță 3900µF Aplicații General Purpose