UPW1C472MHH
NichiconNichicon
UPW1C472MHH Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPW1C472MHH
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Foi de date: 1.UPW1C472MHH.pdf2.UPW1C472MHH.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile UPW1C472MHH
Număr parc UPW1C472MHH Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5030 pcs Fișa cu date 1.UPW1C472MHH.pdf2.UPW1C472MHH.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UPW Ripple Current @ Low Frequency 2.559A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.01A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanta 18 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 1.240" (31.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 4700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C capacitanță 4700µF