UPW1C121MEH
NichiconNichicon
UPW1C121MEH Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPW1C121MEH
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 120UF 20% 16V RADIAL
Foi de date: 1.UPW1C121MEH.pdf2.UPW1C121MEH.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile UPW1C121MEH
Număr parc UPW1C121MEH Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 120UF 20% 16V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6264 pcs Fișa cu date 1.UPW1C121MEH.pdf2.UPW1C121MEH.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UPW Ripple Current @ Low Frequency 188.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 290mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanta 250 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 120µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 120µF