UPW1A102MPD6TA
NichiconNichicon
UPW1A102MPD6TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPW1A102MPD6TA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: 1.UPW1A102MPD6TA.pdf2.UPW1A102MPD6TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPW1A102MPD6TA
Număr parc UPW1A102MPD6TA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 473858 pcs Fișa cu date 1.UPW1A102MPD6TA.pdf2.UPW1A102MPD6TA.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UPW Ripple Current @ Low Frequency 746.25mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 995mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 65 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 1000µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPW1A102MPD6TD
UPW1A102MPD6TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
In stoc: 600789 pcs
Descarca: UPW1A102MPD6TD.pdf
RFQ
UPW1A102MPD1TD
UPW1A102MPD1TD
Producători: Nichicon
In stoc: 553488 pcs
Descarca: UPW1A102MPD1TD.pdf
RFQ
UPW1A102MPD
UPW1A102MPD