UPW0J682MHD1TN
NichiconNichicon
UPW0J682MHD1TN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPW0J682MHD1TN
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: 1.UPW0J682MHD1TN.pdf2.UPW0J682MHD1TN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPW0J682MHD1TN
Număr parc UPW0J682MHD1TN Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 119438 pcs Fișa cu date 1.UPW0J682MHD1TN.pdf2.UPW0J682MHD1TN.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UPW Ripple Current @ Low Frequency 2.176A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.56A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-12312-3
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 22 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 6800µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
capacitanță 6800µF Aplicații General Purpose