UPW0J103MHD6TN
NichiconNichicon
UPW0J103MHD6TN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPW0J103MHD6TN
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: 1.UPW0J103MHD6TN.pdf2.UPW0J103MHD6TN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPW0J103MHD6TN
Număr parc UPW0J103MHD6TN Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 86902 pcs Fișa cu date 1.UPW0J103MHD6TN.pdf2.UPW0J103MHD6TN.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie UPW Ripple Current @ Low Frequency 2.329A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.74A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-12363-3
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 20 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 10000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
capacitanță 10000µF Aplicații General Purpose