UPV1V680MGD
NichiconNichicon
UPV1V680MGD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPV1V680MGD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 68UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UPV1V680MGD.pdf2.UPV1V680MGD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPV1V680MGD
Număr parc UPV1V680MGD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 68UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 220556 pcs Fișa cu date 1.UPV1V680MGD.pdf2.UPV1V680MGD.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UPV Evaluări -
Polarizare - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-17192
UPV1V680MGD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 410 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 68µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 68µF Aplicații General Purpose