UPV1V330MGD
NichiconNichicon
UPV1V330MGD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPV1V330MGD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UPV1V330MGD.pdf2.UPV1V330MGD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPV1V330MGD
Număr parc UPV1V330MGD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 176775 pcs Fișa cu date 1.UPV1V330MGD.pdf2.UPV1V330MGD.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UPV Evaluări -
Polarizare - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-17190
UPV1V330MGD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 830 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 33µF Aplicații General Purpose