UPV1H6R8MFD1TA
NichiconNichicon
UPV1H6R8MFD1TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPV1H6R8MFD1TA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 6.8UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UPV1H6R8MFD1TA.pdf2.UPV1H6R8MFD1TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPV1H6R8MFD1TA
Număr parc UPV1H6R8MFD1TA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 6.8UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 959008 pcs Fișa cu date 1.UPV1H6R8MFD1TA.pdf2.UPV1H6R8MFD1TA.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UPV Ripple Current @ High Frequency 91mA @ 100kHz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Tape & Box (TB) Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 2.5 Ohms Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 6.8µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 6.8µF Aplicații General Purpose