UPV1E680MGD
NichiconNichicon
UPV1E680MGD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPV1E680MGD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 68UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: 1.UPV1E680MGD.pdf2.UPV1E680MGD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPV1E680MGD
Număr parc UPV1E680MGD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 68UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 655035 pcs Fișa cu date 1.UPV1E680MGD.pdf2.UPV1E680MGD.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UPV Evaluări -
Polarizare - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 610 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 68µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 68µF