UPV1C470MFD1TD
NichiconNichicon
UPV1C470MFD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPV1C470MFD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
Foi de date: 1.UPV1C470MFD1TD.pdf2.UPV1C470MFD1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPV1C470MFD1TD
Număr parc UPV1C470MFD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 936549 pcs Fișa cu date 1.UPV1C470MFD1TD.pdf2.UPV1C470MFD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UPV Evaluări -
Polarizare - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-11656-3
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 1.4 Ohms Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 47µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPV1C680MGD1TD
UPV1C680MGD1TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 68UF 20% 16V RADIAL
In stoc: 634242 pcs
Descarca: UPV1C680MGD1TD.pdf
RFQ
UPV1C470MFD
UPV1C470MFD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL