UPV0J331MGD1TD
NichiconNichicon
UPV0J331MGD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPV0J331MGD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: 1.UPV0J331MGD1TD.pdf2.UPV0J331MGD1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPV0J331MGD1TD
Număr parc UPV0J331MGD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 660466 pcs Fișa cu date 1.UPV0J331MGD1TD.pdf2.UPV0J331MGD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UPV Evaluări -
Polarizare - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-11809-3
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 340 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 330µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPV1A101MGD
UPV1A101MGD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
In stoc: 160431 pcs
Descarca: UPV1A101MGD.pdf
RFQ
UPV0J331MGD
UPV0J331MGD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL