UPV0J221MGD
NichiconNichicon
UPV0J221MGD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPV0J221MGD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: 1.UPV0J221MGD.pdf2.UPV0J221MGD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPV0J221MGD
Număr parc UPV0J221MGD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 507528 pcs Fișa cu date 1.UPV0J221MGD.pdf2.UPV0J221MGD.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UPV Evaluări -
Polarizare - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 510 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 220µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 220µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPV0J221MGD1TA
UPV0J221MGD1TA
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
In stoc: 515707 pcs
Descarca: UPV0J221MGD1TA.pdf
RFQ
UPV0J221MGD1TD
UPV0J221MGD1TD
Producători: Nichicon