UPTW6181MRD6
NichiconNichicon
UPTW6181MRD6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPTW6181MRD6
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 180UF 20% 420V RADIAL
Foi de date: 1.UPTW6181MRD6.pdf2.UPTW6181MRD6.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
180 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPTW6181MRD6
Număr parc UPTW6181MRD6 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 180UF 20% 420V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 26217 pcs Fișa cu date 1.UPTW6181MRD6.pdf2.UPTW6181MRD6.pdf
Tensiune - evaluat 420V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.984" Dia (25.00mm)
Serie UPT Ripple Current @ Low Frequency 950mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.52A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-5712
UPTW6181MRD6-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.492" (12.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 180µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 180µF