UPS2W100MHD1TN
NichiconNichicon
UPS2W100MHD1TN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPS2W100MHD1TN
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
Foi de date: 1.UPS2W100MHD1TN.pdf2.UPS2W100MHD1TN.pdf3.UPS2W100MHD1TN.pdf4.UPS2W100MHD1TN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPS2W100MHD1TN
Număr parc UPS2W100MHD1TN Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UPS Ripple Current @ Low Frequency 75mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 120mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-12102-3
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 10µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 10µF