UPS1E151MPD1TD
NichiconNichicon
UPS1E151MPD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPS1E151MPD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 150UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: 1.UPS1E151MPD1TD.pdf2.UPS1E151MPD1TD.pdf3.UPS1E151MPD1TD.pdf4.UPS1E151MPD1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPS1E151MPD1TD
Număr parc UPS1E151MPD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 150UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UPS Ripple Current @ Low Frequency 205mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 410mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-5363-3
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 280 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 150µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 150µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPS1E220MDD
UPS1E220MDD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
In stoc: 434261 pcs
Descarca: UPS1E220MDD.pdf
RFQ
UPS1E101MED1TD
UPS1E101MED1TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
In stoc: 1260756 pcs
Descarca: UPS1E101MED1TD.pdf
RFQ
UPS1E151MPD
UPS1E151MPD
Descriere: CAP ALUM 150UF 20% 25V RADIAL