UPS1E100MDD
NichiconNichicon
UPS1E100MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPS1E100MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: 1.UPS1E100MDD.pdf2.UPS1E100MDD.pdf3.UPS1E100MDD.pdf4.UPS1E100MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPS1E100MDD
Număr parc UPS1E100MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UPS Ripple Current @ Low Frequency 27.2mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 160mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-17149
UPS1E100MDD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 1.5 Ohms Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 10µF Aplicații General Purpose