UPS1C221MPD1TA
NichiconNichicon
UPS1C221MPD1TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPS1C221MPD1TA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Foi de date: 1.UPS1C221MPD1TA.pdf2.UPS1C221MPD1TA.pdf3.UPS1C221MPD1TA.pdf4.UPS1C221MPD1TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPS1C221MPD1TA
Număr parc UPS1C221MPD1TA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UPS Ripple Current @ Low Frequency 205mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 410mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 280 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 220µF