UPS1A472MHD
NichiconNichicon
UPS1A472MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPS1A472MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: 1.UPS1A472MHD.pdf2.UPS1A472MHD.pdf3.UPS1A472MHD.pdf4.UPS1A472MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPS1A472MHD
Număr parc UPS1A472MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UPS Ripple Current @ Low Frequency 1.653A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.9A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-15819
UPS1A472MHD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 38 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 4700µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
capacitanță 4700µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPS1A472MHD1TN
UPS1A472MHD1TN
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL