UPS1A153MHD
NichiconNichicon
UPS1A153MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPS1A153MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 15000UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: 1.UPS1A153MHD.pdf2.UPS1A153MHD.pdf3.UPS1A153MHD.pdf4.UPS1A153MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
150 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPS1A153MHD
Număr parc UPS1A153MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 15000UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie UPS Ripple Current @ Low Frequency 2.871A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.3A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-5650
UPS1A153MHD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 27 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 15000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
capacitanță 15000µF Aplicații General Purpose