UPM2W2R2MPD1TD
NichiconNichicon
UPM2W2R2MPD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPM2W2R2MPD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL
Foi de date: 1.UPM2W2R2MPD1TD.pdf2.UPM2W2R2MPD1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPM2W2R2MPD1TD
Număr parc UPM2W2R2MPD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 233407 pcs Fișa cu date 1.UPM2W2R2MPD1TD.pdf2.UPM2W2R2MPD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UPM Ripple Current @ Low Frequency 28mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 44.8mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-5339-3
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 2.2µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 2.2µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPM2W100MHD1TN
UPM2W100MHD1TN
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
In stoc: 97158 pcs
Descarca: UPM2W100MHD1TN.pdf
RFQ
UPM2W2R2MPD
UPM2W2R2MPD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL