UPM2E010MPD1TD
NichiconNichicon
UPM2E010MPD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPM2E010MPD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1UF 20% 250V RADIAL
Foi de date: 1.UPM2E010MPD1TD.pdf2.UPM2E010MPD1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPM2E010MPD1TD
Număr parc UPM2E010MPD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1UF 20% 250V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 627484 pcs Fișa cu date 1.UPM2E010MPD1TD.pdf2.UPM2E010MPD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UPM Ripple Current @ Low Frequency 19mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 30.4mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-11894-3
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 1µF