UPM2A2R2MDD1TA
NichiconNichicon
UPM2A2R2MDD1TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPM2A2R2MDD1TA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Foi de date: 1.UPM2A2R2MDD1TA.pdf2.UPM2A2R2MDD1TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPM2A2R2MDD1TA
Număr parc UPM2A2R2MDD1TA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 902044 pcs Fișa cu date 1.UPM2A2R2MDD1TA.pdf2.UPM2A2R2MDD1TA.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UPM Ripple Current @ Low Frequency 21mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 43mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 6.6 Ohms
Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 2.2µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 2.2µF