UPM1V271MPD1TD
NichiconNichicon
UPM1V271MPD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPM1V271MPD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 270UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UPM1V271MPD1TD.pdf2.UPM1V271MPD1TD.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPM1V271MPD1TD
Număr parc UPM1V271MPD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 270UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 403561 pcs Fișa cu date 1.UPM1V271MPD1TD.pdf2.UPM1V271MPD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UPM Ripple Current @ Low Frequency 735mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 985mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-11972-3
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 70 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 270µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 270µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPM1V271MHD6
UPM1V271MHD6
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 270UF 20% 35V RADIAL
In stoc: 262522 pcs
Descarca: UPM1V271MHD6.pdf
RFQ
UPM1V330MED1TA
UPM1V330MED1TA
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
In stoc: 1352200 pcs
Descarca: UPM1V330MED1TA.pdf
RFQ
UPM1V271MPD
UPM1V271MPD