UPM1V181MPD6
NichiconNichicon
UPM1V181MPD6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPM1V181MPD6
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 180UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UPM1V181MPD6.pdf2.UPM1V181MPD6.pdf
  • Mesaj
Specificațiile UPM1V181MPD6
Număr parc UPM1V181MPD6 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 180UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 476943 pcs Fișa cu date 1.UPM1V181MPD6.pdf2.UPM1V181MPD6.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UPM Ripple Current @ Low Frequency 500mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 700mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 110 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 180µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 180µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPM1V220MDD1TA
UPM1V220MDD1TA
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
In stoc: 1245139 pcs
Descarca: UPM1V220MDD1TA.pdf
RFQ
UPM1V182MHD
UPM1V182MHD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
In stoc: 55251 pcs
Descarca: UPM1V182MHD.pdf
RFQ
UPM1V181MPD6TD
UPM1V181MPD6TD
Descriere: CAP ALUM 180UF 20% 35V RADIAL