UPM1K470MPD6
NichiconNichicon
UPM1K470MPD6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPM1K470MPD6
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 80V RADIAL
Foi de date: 1.UPM1K470MPD6.pdf2.UPM1K470MPD6.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPM1K470MPD6
Număr parc UPM1K470MPD6 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 80V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 177636 pcs Fișa cu date 1.UPM1K470MPD6.pdf2.UPM1K470MPD6.pdf
Tensiune - evaluat 80V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UPM Ripple Current @ Low Frequency 245mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 410mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-15777
UPM1K470MPD6-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 420 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 47µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 47µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPM1K470MPD
UPM1K470MPD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 47UF 20% 80V RADIAL