UPM1H680MPD1TD
NichiconNichicon
UPM1H680MPD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPM1H680MPD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 68UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UPM1H680MPD1TD.pdf2.UPM1H680MPD1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPM1H680MPD1TD
Număr parc UPM1H680MPD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 68UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 664612 pcs Fișa cu date 1.UPM1H680MPD1TD.pdf2.UPM1H680MPD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UPM Ripple Current @ Low Frequency 260mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 415mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-7399-2
493-7399-2-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 200 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 68µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
capacitanță 68µF Aplicații General Purpose