UPM1H120MDD
NichiconNichicon
UPM1H120MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPM1H120MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 12UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UPM1H120MDD.pdf2.UPM1H120MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPM1H120MDD
Număr parc UPM1H120MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 12UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 947705 pcs Fișa cu date 1.UPM1H120MDD.pdf2.UPM1H120MDD.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UPM Ripple Current @ Low Frequency 62mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 125mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 1.2 Ohms
Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 12µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 12µF