UPM1H101MPD1TA
NichiconNichicon
UPM1H101MPD1TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPM1H101MPD1TA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UPM1H101MPD1TA.pdf2.UPM1H101MPD1TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPM1H101MPD1TA
Număr parc UPM1H101MPD1TA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 453854 pcs Fișa cu date 1.UPM1H101MPD1TA.pdf2.UPM1H101MPD1TA.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UPM Ripple Current @ Low Frequency 410mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Tape & Box (TB) Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 140 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
capacitanță 100µF Aplicații General Purpose