UPM1E272MHD
NichiconNichicon
UPM1E272MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPM1E272MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: 1.UPM1E272MHD.pdf2.UPM1E272MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPM1E272MHD
Număr parc UPM1E272MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 80822 pcs Fișa cu date 1.UPM1E272MHD.pdf2.UPM1E272MHD.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UPM Ripple Current @ Low Frequency 2.25A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.51A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-5606
UPM1E272MHD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 22 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 2700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 2700µF Aplicații General Purpose