UPM1E221MPD6
NichiconNichicon
UPM1E221MPD6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPM1E221MPD6
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: 1.UPM1E221MPD6.pdf2.UPM1E221MPD6.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPM1E221MPD6
Număr parc UPM1E221MPD6 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 199142 pcs Fișa cu date 1.UPM1E221MPD6.pdf2.UPM1E221MPD6.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UPM Ripple Current @ Low Frequency 485mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 670mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 130 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 220µF