UPM1C820MED
NichiconNichicon
UPM1C820MED Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPM1C820MED
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 82UF 20% 16V RADIAL
Foi de date: 1.UPM1C820MED.pdf2.UPM1C820MED.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPM1C820MED
Număr parc UPM1C820MED Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 82UF 20% 16V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1208883 pcs Fișa cu date 1.UPM1C820MED.pdf2.UPM1C820MED.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UPM Ripple Current @ Low Frequency 155mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 240mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 420 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 82µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 82µF