UPM1C560MDD
NichiconNichicon
UPM1C560MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPM1C560MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 56UF 20% 16V RADIAL
Foi de date: 1.UPM1C560MDD.pdf2.UPM1C560MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPM1C560MDD
Număr parc UPM1C560MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 56UF 20% 16V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 266172 pcs Fișa cu date 1.UPM1C560MDD.pdf2.UPM1C560MDD.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UPM Ripple Current @ Low Frequency 105mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 175mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-17094
UPM1C560MDD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 650 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 56µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 56µF Aplicații General Purpose