UPM1C392MHD
NichiconNichicon
UPM1C392MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPM1C392MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
Foi de date: 1.UPM1C392MHD.pdf2.UPM1C392MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPM1C392MHD
Număr parc UPM1C392MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 80574 pcs Fișa cu date 1.UPM1C392MHD.pdf2.UPM1C392MHD.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UPM Ripple Current @ Low Frequency 2.25A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.51A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-5598
UPM1C392MHD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 22 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 3900µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 3900µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPM1C392MHD6
UPM1C392MHD6
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL