UPM1C122MHD
NichiconNichicon
UPM1C122MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPM1C122MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL
Foi de date: 1.UPM1C122MHD.pdf2.UPM1C122MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPM1C122MHD
Număr parc UPM1C122MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 268643 pcs Fișa cu date 1.UPM1C122MHD.pdf2.UPM1C122MHD.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UPM Ripple Current @ Low Frequency 1.25A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.43A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 41 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 1200µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPM1C122MHD6
UPM1C122MHD6
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL
In stoc: 85656 pcs
Descarca: UPM1C122MHD6.pdf
RFQ
UPM1C122MHD6TN
UPM1C122MHD6TN
Producători: Nichicon